sesja plenerowa szczecin, jaki fotograf

sesja plenerowa szczecin, jaki fotograf

Interesuje się sesją ciążową w Stargardzie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Nie za bardzo wiem czy to sesja w studio czy w plenerze, dlatego przydałaby mi się taka osoba, która się na tym bardzo dobrze zna i ze wszystkim mi doradzi.

jarcio00

Posty: 1

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, natomiast z kasa bywa bardzo różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych paru stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt mnóstwo fotografii ze swoją rodziną, a te, jakie są pozostawiają mnóstwo do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o mnóstwo lepiej.

Kruk

Posty: 12

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać rzeczywiście niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

namok

Posty: 19

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Wojciech24

Posty: 14

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam inne oferty. Kosztowne to nie jest, wobec tego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze troszkę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie fotografie są po prostu super.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

Asia

Posty: 2