Hosting, który dobry ?

Hosting, który dobry ?

Cześć.

Posiadam prostą stronę internetową, jednak usługodawca istotnie podniósł ceny hostingu. Czy możecie mi polecić firmę, która oferuje dobrą jakość i przystępne ceny?

giurent

Posty: 15

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na których były stawiane.

Tomcio

Posty: 18

 
Cześć.

Hosting to usługa, jakiej wymagają wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

srekal34

Posty: 18

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Warren1987

Posty: 18

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem jedynie i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, gdyż pożądane byłoby wziąć zarówno pod uwagę lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub bardzo wolne wczytywanie się stron internetowych.

Warszawiak

Posty: 11

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do jakiego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta propozycja. Okazało się to bardzo mylące, bowiem w rzeczywistości hosting stoi na bardzo wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

mariuseus

Posty: 14

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania dużych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

cezar

Posty: 20

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

Tomcio

Posty: 17

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

QQrydza

Posty: 20

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania gigantycznych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym przypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

jumju

Posty: 18