czyszczenie dywanów Tuchola, polecicie firmę?

czyszczenie dywanów Tuchola, polecicie firmę?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Jimer66

Posty: 3

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Black_Riot

Posty: 9

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, ale można też częściej. Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest inne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

Warszawiak

Posty: 16

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Poszukuję porządnej pralni, lecz muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Kitas

Posty: 6

 
Pranie dywanów to doskonała usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka porządnych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bowiem faktycznie należałoby mieć czysto w domu.

Balto

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów, to faktycznie polecam. Usługa efektywna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bowiem faktycznie działają niezwykle skutecznie.

gruszeczka45

Posty: 6

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

DobraReklama

Posty: 10