Elektroniczny system urlopowy, jakiś program??

Elektroniczny system urlopowy, jakiś program??

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w swojej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, które miały już styczność z takim rozwiązaniem.

Robuś

Posty: 11

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni faktycznie wyśmienite programy.

Dzidzia

Posty: 11

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się doskonale. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

midnajt

Posty: 21

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to olbrzymie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Penio

Posty: 21

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

namedal6

Posty: 11

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Annaaa12

Posty: 24

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Jacuś24

Posty: 19

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

omen100

Posty: 21