skup złota warszawa, znacie ?

skup złota warszawa, znacie ?

Chce zastawić trochę sprzętu elektronicznego i szukam lombardu w Warszawie, który ma bardzo dobre stawki. Nie chcę tego sprzedawać tylko zastawić. Jeśli znacie kogoś, kto jest godny zaufania to dajcie mi namiary na taki lombard.

alibali

Posty: 1

 
Tak naprawdę w lombardach w Warszawie można zastawić wszystko, co tylko chcemy. Są chętni do kupowania wszystkiego, dlatego warto im coś ciekawego zaproponować.

rz3zn!k

Posty: 2

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

LLardmen

Posty: 2

 
Interesowałem się skupem złota w Warszawie i odszukałem firmę https://lombardwroclawska.pl/skup-zlota, jaka wydaje mi się być najlepsza. Porównywałem inne stawki za gram złota i nikt inny tak wysokich nie miał. Według mnie należałoby z nimi współpracować.

Ciapek

Posty: 17

 
Trzeba sobie sprawdzić ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeśli ktoś tego złota ma sporo to tym niezwyklej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka złotych różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, zatem trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to trudne, bowiem można to zrobić przez Internet.

sebastian99

Posty: 8

 
Trzeba sobie sprawdzić ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeśli ktoś tego złota ma dużo to tym bardziej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka złotych różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, dlatego trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to trudne, bo można to zrobić przez Internet.

chksfans

Posty: 2