gabinet kosmetyczny w Krakowie ??

gabinet kosmetyczny w Krakowie ??

Witam. Z tego co widzę, wiele osób poleca Muneca w Krakowie. Jeśli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, ale jak na razie szukam depilacji woskiem w dobrym gabinecie.

Namo

Posty: 13

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być profesjonalny, żeby był efekt.

Miki

Posty: 8

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

luluś45

Posty: 7

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić ofertę. To znakomite miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

aliotos

Posty: 8

 
Ja uważam, iż każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Przede wszystkim po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Marioleczka

Posty: 8

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z jakiego jestem zadowolona. Korzystam systematycznie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

v_v007

Posty: 13

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Michaś

Posty: 6