seriale online znane serwisy, co znacie ?

seriale online znane serwisy, co znacie ?

Dzień dobry, wiecie może, gdzie znajdę darmowe seriale dostępne online? Zależy mi na serwisie internetowym, który oferuje najlepsze zagraniczne filmy i seriale. Może wy korzystacie z takich portali i możecie mi coś polecić?

Mariusz

Posty: 2

 
Seriale dostępne online najczęściej są płatne, jednakże jest serwis internetowy, który daje możliwość oglądania największych produkcji bez żadnej rejestracji. Jeśli pragniesz mogę wstawić Ci linka.

Wacław

Posty: 9

 
Filmy online znane serwisy winny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, którą z chęcią się mogę podzielić, jeżeli naturalnie chcecie.

mamamaryja

Posty: 6

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie odnaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Ale może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

namok

Posty: 7

 
Film online znany serwis możesz włączyć sobie na różnych platformach. Jednak ciężko jest znaleźć te darmowe strony internetowe.

Robuś

Posty: 11

 
Musisz przejrzeć trochę stron internetowych, aby znaleźć darmowy serwis z serialami dostępnymi online. Jeśli już znajdziesz będziesz mogła oglądać seriale w każdej wolnej chwili.

WielkiBO

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej sławne serwisy wymagają zakupienie pakietu premium. Na stronie jaką Ci podałem, nie wymagają takiego poczynania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

MacieqLeo

Posty: 14

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie znaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Ale może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

1Alex149

Posty: 21

 
Wiesz co chyba, jak wykupujesz pakiet premium to masz dodatkowe opcje. Jednak z serwisu możesz korzystać zupełnie za darmo i oglądać co tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś.

Klakier

Posty: 4